RN65C4644FB14
MFR.Part #
RN65C4644FB14
JLCPCB Part #
C1441407
Description
-65℃~+175℃ 4.64MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors