CW01036R70KE733
MFR.Part #
CW01036R70KE733
JLCPCB Part #
C1816309
Description
-65℃~+350℃ 13W 36.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS