RN65C4643FRSL
MFR.Part #
RN65C4643FRSL
JLCPCB Part #
C3460768
Description
-65℃~+175℃ 464kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors