P0805Y9311BBT
MFR.Part #
P0805Y9311BBT
JLCPCB Part #
C4167393
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount