RN65C4423FRSL
MFR.Part #
RN65C4423FRSL
JLCPCB Part #
C3468774
Description
-65℃~+175℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors