Y1628224R000Q9R
MFR.Part #
Y1628224R000Q9R
JLCPCB Part #
C4163993
Description
-55℃~+150℃ 224Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS