RN65C4323FRSL
MFR.Part #
RN65C4323FRSL
JLCPCB Part #
C1806667
Description
-65℃~+175℃ 432kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors