RN65C2320FB14
MFR.Part #
RN65C2320FB14
JLCPCB Part #
C3503592
Description
-65℃~+175℃ 232Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors