RN55C4321BRE6
MFR.Part #
RN55C4321BRE6
JLCPCB Part #
C7292861
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors