RN65C4300FB14
MFR.Part #
RN65C4300FB14
JLCPCB Part #
C3553250
Description
-65℃~+175℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors