Y162718K2000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162718K2000T0W
JLCPCB Part #
C4298467
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 18.2kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount