RN65C3922FBSL
MFR.Part #
RN65C3922FBSL
JLCPCB Part #
C3526799
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors