RN55C3922FBSL
MFR.Part #
RN55C3922FBSL
JLCPCB Part #
C1425843
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors