RN65C3652FBSL
MFR.Part #
RN65C3652FBSL
JLCPCB Part #
C1427351
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors