V10PWL45HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PWL45HM3/I
JLCPCB Part #
C6344311
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.5mA@45V 10A 180A 45V 520mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS