RN65C3300BRE6
MFR.Part #
RN65C3300BRE6
JLCPCB Part #
C1800441
Description
-65℃~+175℃ 330Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors