RNC55H9091FMRE8
MFR.Part #
RNC55H9091FMRE8
JLCPCB Part #
C3473894
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors