RN65C3281DRE6
MFR.Part #
RN65C3281DRE6
JLCPCB Part #
C1796231
Description
-65℃~+175℃ 3.28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors