RN65C3241DRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C3241DRE6
JLCPCB Part #
C1796274
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors