T95Y476K004CZAL
MFR.Part #
T95Y476K004CZAL
JLCPCB Part #
C4988423
Package
2910
Description
-55℃~+125℃ 47uF 4V 600mΩ ±10% 2910 Tantalum Capacitors ROHS