CMF5513K000FKRE70
MFR.Part #
CMF5513K000FKRE70
JLCPCB Part #
C1766213
Description
-55℃~+175℃ 13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors