RN65C3161DBSL
MFR.Part #
RN65C3161DBSL
JLCPCB Part #
C3558325
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors