RN65C3013BR36
MFR.Part #
RN65C3013BR36
JLCPCB Part #
C1799651
Description
-65℃~+175℃ 301kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors