Y407325K0000T0W
MFR.Part #
Y407325K0000T0W
JLCPCB Part #
C4027812
Description
-55℃~+150℃ 25kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount