RN65C1043CRSL
MFR.Part #
RN65C1043CRSL
JLCPCB Part #
C1811208
Description
-65℃~+175℃ 104kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors