RN65C2983BRSL
MFR.Part #
RN65C2983BRSL
JLCPCB Part #
C1815061
Description
-65℃~+175℃ 298kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors