RN65C8983BRSL
MFR.Part #
RN65C8983BRSL
JLCPCB Part #
C3503843
Description
-65℃~+175℃ 500mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors