RN65C2940BBSL
MFR.Part #
RN65C2940BBSL
JLCPCB Part #
C1431490
Description
-65℃~+175℃ 294Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors