RN55C2940BBSL
MFR.Part #
RN55C2940BBSL
JLCPCB Part #
C1428773
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors