RN65C2940BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C2940BB14
JLCPCB Part #
C1423595
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 294Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors