RN65C2490BB14
MFR.Part #
RN65C2490BB14
JLCPCB Part #
C1423622
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors