TNPU1206825RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206825RAZEN00
JLCPCB Part #
C4118147
Description
-55℃~+125℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS