ERC704K4200BHEB500
MFR.Part #
ERC704K4200BHEB500
JLCPCB Part #
C3394241
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS