RN65C2611DBSL
MFR.Part #
RN65C2611DBSL
JLCPCB Part #
C1427950
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors