TNPW120637R0BECN
MFR.Part #
TNPW120637R0BECN
JLCPCB Part #
C4141634
Description
-55℃~+125℃ 250mW 37Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount