RN65C25R0BB14
MFR.Part #
RN65C25R0BB14
JLCPCB Part #
C3376898
Description
-65℃~+175℃ 25Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors