RN55E1911BB14
MFR.Part #
RN55E1911BB14
JLCPCB Part #
C3463783
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors