RN60C3920FBSL
MFR.Part #
RN60C3920FBSL
JLCPCB Part #
C1431615
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors