RN65C2490BRSL
MFR.Part #
RN65C2490BRSL
JLCPCB Part #
C1814489
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors