RN55C2490BRSL
MFR.Part #
RN55C2490BRSL
JLCPCB Part #
C1809695
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors