RN65C2433FB14
MFR.Part #
RN65C2433FB14
JLCPCB Part #
C1416363
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors