RN65C2431FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C2431FB14
JLCPCB Part #
C1416349
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors