RN65C2402DB14
MFR.Part #
RN65C2402DB14
JLCPCB Part #
C1417705
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors