RN65C2400BRSL
MFR.Part #
RN65C2400BRSL
JLCPCB Part #
C1811346
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors