WSR5R3000FEA
MFR.Part #
WSR5R3000FEA
JLCPCB Part #
C843888
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS