RN65C2264FR36
MFR.Part #
RN65C2264FR36
JLCPCB Part #
C1813542
Description
-65℃~+175℃ 2.26MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors