RN65C2214FR36
MFR.Part #
RN65C2214FR36
JLCPCB Part #
C1805219
Description
-65℃~+175℃ 2.21MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors