RN60C2262BBSL
MFR.Part #
RN60C2262BBSL
JLCPCB Part #
C1428308
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors