CPL10R0600FE143
MFR.Part #
CPL10R0600FE143
JLCPCB Part #
C1494998
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 60MΩ Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS