RN65C2102FB14
MFR.Part #
RN65C2102FB14
JLCPCB Part #
C1417474
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors